Spoznavno druženje s stanovalci Doma Zimzelen Topolšica
Objavljeno: 14. Jun 2023
Odzvali smo se na po vabilo naših sosedov Centra starejših Zimzelen Topolšica , da se skupaj po družimo . Direktorica centra starejših Zimzelen gospa Andreja Štefan Bukovič je vse prisotne najprej pozdravila in jim zaželela prijetno druženje.
Malo smo poklepetali, skupaj zapeli , nekaj naših stanovalcev je preizkusilo čutno pot v njihovem parku. Kljub temu, da smo starejši v nas še vedno tli športni duh, zato so se nekateri pomerili v ruskem kegljanju. Pri tem so se stanovalci zelo zabavali in uživali v igri . Bilo je prijetno druženje.

